BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vilniaus televizijos sporto programų prodiuseriu pradeda dirbti Karolis Dapkevičius, verslo plėtrai ir rinkodarai vadovaus Erika Maslauskaitė

Šiandien Vilniaus televizijos sporto programų prodiuserio kėdę iš Manto Sinkevičiaus perėmė Karolis Dapkevičius, kuris jau pradėjo naują savo darbą. K.Dapkevičius anksčiau dirbo „Viasat“ sporto turinio Baltijos šalyse vadovu ir šios įmonės marketingo koordinatoriumi.

Buvęs VTV sporto programų prodiuseris Mantas Sinkevičius šiuo metu Vilniaus televizijoje su Laura Ivaškaite veda tiesioginį interaktyvų žaidimą „Nugalėk…“ ir komentuoja krepšinio bei futbolo rungtynes.

Tuo metu VTV grupės verslo plėtrai ir rinkodarai nuo vakar pradėjo vadovauti programinės įrangos įmonės „Telesoftas“ rinkodaros vadovė Erika Maslauskaitė, kuri iki šiol dirbo DELFI verslo plėtros vadove.

„Džiaugiamės, kad prie mūsų komandos prisijungė du žinomi verslo profesionalai. Manome, kad jie greitai pritaps prie kolektyvo ir stiprins Vilniaus televizijos prekės ženklą“, - sako Vilniaus televizijos generalinis direktorius Mantas Agintas.

„Neabejoju, kad dirbti čia bus labai įdomu, nes VTV apima dvi televizijos programas ir interneto portalą. Atėjau čia turėdama nemažai minčių ir idėjų, ką dar galima nuveikti, ir tikiu, kad kartu su komanda jas įgyvendinsime siekdami bendrų tikslų, iš kurių vienas – kad 15-49 m. amžiaus auditorijoje Vilniaus televizija būtų žiūrimiausias televizijos kanalas Lietuvoje“, - kalba E.Maslauskaitė.

„Neabejoju, kad Vilniaus televizija sporto transliacijų srityje yra numeris vienas Lietuvoje. Na, o mano užduotis šioje televizijoje tikrai nebus statisto vaidmuo. Bandysime su savireklamos skyriumi anonsuoti sporto renginius, kuriuos rodo Vilniaus televizija ne tik televizijos ekrane, bet ir internete arba baruose, kavinėse, kitose viešose erdvėse“, – žada K.Dapkevičius.

Pirmasis žingsnis šioje srityje jau žengtas – šį penktadienį ir kitą pirmadienį per Vilniaus televiziją tiesiogiai transliuojamos UEFA Tautų lygos rungtynės jau anonsuojamos ne tik per TV ar internetą, bet ir kai kuriose Vilniaus autobusų stotyse bei ACM lauko ekranuose.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)