BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

VTV kino vakaras

Vilniaus televizijos kino vakare – komedijos „Šnipas, kuris mane išdūrė“ premjera

Pirmą kartą Vilniaus televizija savo žiūrovus kviečia į kino vakarą. Rugsėjo 21 d. per VTV kino vakarą – konspiracinės komedijos „Šnipas, kuris mane išdūrė“ premjera bei staigmenos šauniausioms žiūrovėms. Pamatyk pirmas!

Ozo kino salėje vyksiančiame renginyje reikia pasiimti gerą nuotaiką ir nusiteikti staigmenoms per šį kino seansą. Pasistengsime mielomis dovanėlėmis pradžiuginti visas į renginį atėjusias merginas, o prieš filmo peržiūrą bent vienai žiūrovei ar žiūrovui įteikti po vertingą dovaną.

Renginio pradžioje kalbas sakys VTV generalinis direktorius Mantas Agintas ir Ozo kino salės veteranu vadinamas Valdemaras Isoda, bus dalinamos dovanos, o paskui bus rodomas pats filmas, trukantis porą valandų.

„Šnipas, kuris mane išdūrė“ – komiškų situacijų prisodrintas komedinis trileris su rimtai juokinga Holivudo žvaigžde Mila Kunis ir gražuoliu Justin‘u Theroux.

Mila Kunis vaidina paprastą Los Andželo merginą Odrę, kuri kartu su savo geriausia drauge Morgan (akt. Kate McKinnon) mėgaujasi paprastais gyvenimo malonumais ir net neįsivaizduoja, kad jau netrukus joms teks gelbėti pasaulį.

Viskas prasideda, kuomet į Odrės namus įsiveržia jos buvęs vaikinas Driu (Justin‘as Theroux) ir paskubomis pasako, jog jį vejasi blogi vyrukai. Pirmoji Odrės mintis: tas bjaurybė tokiu būdu bando ją susigrąžinti! Tačiau netrukus aplink ima švilpti kulkos – ir nuomonė kardinaliai pasikeičia. Bėgant nuo paslaptingų užpuolikų, nepalankios aplinkybės merginas priverčia išvykti į Europą. Pačios to nenorėdamos, merginos vis giliau klimpsta į paslaptingus konspiracinius žaidimus, vis labiau painiojasi į pavojingas žvalgybines operacijas, kol galų gale paaiškėja, kad tik nuo jų priklauso pasaulio likimas.

Konspiracinė komedija „Šnipas, kuris mane išdūrė“ (The Spy Who Dumped Me) į Vilniaus televizijos eterį atkeliaus tik lapkričio mėnesį, tad rugsėjo 21 d. per VTV kino vakarą Ozo kino salėje tu turi nepakartojamą progą šį filmą pamatyti pirmas anksčiau nei kiti!

Primename, kad tokius renginius Vilniaus televizija rengs ir ateityje, tad sekite informaciją. Artimiausias VTV kino vakaras planuojamas spalio mėnesį, tuomet bus rodomas muzikinės komedijos „Mamma Mia!“ tęsinys „Mamma Mia! Štai ir mes“ (Mamma Mia! Here We Go Again).

Rodyk draugams