BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


VTV įsigijo teises transliuoti „X žaidynes“, bet netransliuos NBA pirmenybių

Vilniaus televizija įsigijo teises Lietuvoje transliuoti kasmetinį ekstremalaus sporto renginį „X žaidynes“ (X Games) 2019 m. ir 2020 m. Šio renginio transliacijomis džiaugsis VTV abejų kanalų ir didžiausios vaizdo transliacijų internetu platformos Lietuvoje „VTVGO“ žiūrovai.

„X žaidynės“ yra kasmetinis ekstremalaus sporto renginys, kuriame dalyviai eksperimentuoja ir atlieka naujus iki tol neatliktus triukus, o visų rungčių metu skamba gyva DJ muzika. Vilniaus televizijos atstovai džiaugiasi, kad ir Lietuvos žiūrovai galės mėgautis renginiu, kuris sutraukia tūkstančius sporto mėgėjų iš viso pasaulio.

„Džiaugiamės galėdami įsigyti teises transliuoti „X žaidynių“ transliacijas su lietuvišku profesionaliu komentavimu. Kiek man teko matyti „X žaidynių“ transliacijų, renginys kasmet vis įdomesnis, nes jame savo laimę išbando vis daugiau jaunimo”, - sako Vilniaus televizijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Donatas Jurkuvėnas.

Šiemet Vilniaus televizijos ir „VTVGO“ žiūrovai išvys transliacijas iš Australijos „X žaidynių“, kurios vyks spalio 19-21 dienomis. Ateinančiais metais matysime transliacijas iš trijų „X žaidynių“, vyksiančių Aspene, Mineapolyje ir Australijoje.

Dėl „X žaidynių“ 2020 m. vietų pasakyti kol kas sunku, nes kiti metai – paskutiniai sutartyje nuo 2014 m., kai žaidynes galima rengti Aspene.

Tuo metu Vilniaus televizija neketina artimiausiu metu įsigyti teisių transliuoti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) varžybų, nes naktimis, kai transliuojamos varžybos, Vilniaus televizijos reitingai yra labai prasti. 4 valandą ryto, kai rodomi NBA finalai televizorių įsijungdavo tik pusė procento žiūrovų.

„Mes turime teises transliuoti LKL, Eurolygą, Europos taurę, FIBA Čempionų lygą, Pasaulio ir Europos krepšinio čempionatus. Mums krepšinio šį sezoną turėtų užtekti, nes per praėjusius krepšinio metus rodėme tikrai ne vieną, ir tikrai ne pusantro šimto transliacijų iš krepšinio arenų“, - sakė VTV programų direktorius Edvardas Plungė.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)