BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vilniaus televizijos žinių tarnybai vadovaus Mykolas Jakimavičius

Nuo šio pirmadienio Vilniaus televizijos žinių tarnybai vadovaus šios televizijos reporteriu iki šiol dirbęs Mykolas Jakimavičius. Jis žinių tarnybos vadovo kėdėje pakeis Luką Šniolį, kuris dabar dirbs tik LRT televizijoje. Sekmadienis buvo paskutinė Luko darbo diena VTV kanale.

Naujasis VTV žinių tarnybos vadovas skirs daug dėmėsio naujienų pateikimui, taip pat koordinuos dviejų medijų – televizijos ir interneto naujienų tarnybų darbą.

„Džiaugiuosi galėdamas dirbti Vilniaus televizijoje, kuriai keliamas standartas informuoti visuomenę apie įvykius Lietuvoje ir pasaulyje. Dar džiugiau atsisėsti ant žinių tarnybos vadovo kėdės.

Stengsiuosi, kad mūsų žiūrovai ir toliau rinksis žiūrimiausias Lietuvoje Vilniaus televizijos žinias“, - kalba M.Jakimavičius.

„Džiugu buvo padėti Vilniaus televizijos žinių tarnybai, bet dvejose televizijose vienu metu būti negaliu, todėl pasirinkau visuomeninį transliuotoją dėl to, kad čia gera ir smagu. Dėkoju komandai, tikiuosi – susitiksime dar ne kartą televizijos erdvėse“, – sako buvęs VTV žinių tarnybos vadovas L.Šniolis. – „Tikiuosi, kad mane pakeisiantis kolega išlaikys mūsų žinių lygį ir sustiprins Vilniaus televizijos žinias ir padarys jas dar įdomesnėmis.“

„Džiaugiamės, kad Vilniaus televizijos žinių tarnybos vairą patikėjome žmogui, kuris šioje televizijoje praleido beveik trejus metus ir tikrai yra pajėgus vadovauti beveik keturiasdešimties žmonių komandai“, - teigia VTV generalinis direktorius Mantas Agintas.

Tuo tarpu naujasis žinių tarnybos vadovas jau numatė tikslus savo darbe. „Mūsų komanda kiekvieną dieną, net ir savaitgalį stengsis, kad žinios būtų patrauklios pačiai įvairiausiai auditorijai, visi rastų atsakymus į rūpinčius klausimus – tiek jauni, tiek patirties turintys žiūrovai. Bandysime pateikti daugiau pozityvios informacijos, linksmesnių naujienų, o kriminalų mūsų žiniose nėra ir nebus“.

Priminsime, kad VTV žinių tarnyba darbus pradeda prieš šešias ryto, o baigia prieš vidurnaktį. Tai viena darbščiausių žinių tarnybų iš visų Lietuvos televizijų.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)