BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vilniaus televizijos naujojo sezono šūkis – „Tai, kuo didžiuojamės!“

Likus lygiai mėnesiui iki naujojo sezono starto, Vilniaus televizija pagaliau skelbia naujojo sezono šūkį.

Artėjantį sezoną lydės šūkis „Tai, kuo didžiuojamės!“, kuris nėra iš piršto laužtas. Šis šūkis atspindi tai, kuo Vilniaus televizija gali pasigirti labiausiai iš kitų televizijų Lietuvoje. Tačiau VTV darbuotojai įkvepimo artėjančiam sezonui semiasi ne tik pas mus.

„Praėjusią savaitę ir šią lankausi Vokietijos televizijose-gigantėse „ProSieben“ ir ZDF, kurios panašios į mūsų komercines televizijas TV3 ir LNK. Negalėjau patikėti, kad abi televizijos bendrai kuria nemažai grandiozinių projektų, kuriems reikia tūkstantinių investicijų“, - pasakoja Vilniaus televizijos generalinis direktorius Mantas Agintas.

„Beje, naujame sezone bus nemažai staigmenų, bet apie jas kalbėti iš Berlyno būtų super sudetinga, nes čia apie Vilniaus televiziją šio miesto gyventojai buvo bent kartą girdėję“, - linkėjimus iš „ProSieben“ būstinės siunčia televizijos vadovas ir priduria. „Likus savaitei iki sezono pradžios dar apsilankysiu Lenkijoje, „Polsat“ televizijoje, su kuria šį rudenį Vilniaus televizija pradės ilgą ir sėkmingą bendrą darbą“.

Beje, M.Agintas paskelbė, kad naujasis VTV sezonas bus atidarytas po mėnesio – rugpjūčio 26 d. tiesiogine transliacija, tačiau apie staigmenas tame renginyje jis nutylėjo. „Patylėsiu iki atidarymo, nes mėgstu staigmenas ir siurprizus“.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)