BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vilniaus televizija rodys realybės dokumentikos ciklą „Tikri vyrai“

Vilniaus televizija nuo rudens rodys realybės dokumentikos laidų ciklą „Tikri vyrai“, kuriame žymiausi Lietuvos stipriosios lyties atstovai išbandys gyvenimą Lietuvos kariuomenėje.

Dešimt visuomenės veikėjų – Tadas Grabys, Ramūnas Vyšniauskas, Žydrūnas Savickas, Egidijus Knispelis, Rytis Kazlauskas, Augustas Girdvainis, Jogaila Morkūnas, Juras Požėla, Mantas Agintas ir Edvardas Plungė – patogų ir užtikrintą gyvenimą iškeis į tikrą gyvenimą kareivinėse.

„Sutikęs dalyvauti projekte, tikiuosi išgarsėti dar labiau“, – neslepia Rytis Kazlauskas. „Man nepatinka kai man įsakinėja, man net baisu pagalvoti apie tai, kad teks miegoti miegmaišyje ar viename kambaryje su 12 suaugusių vyrų. Realiam gyvenime aš nevalgau tam tikrų maisto produktų, tačiau čia nėra kitos išeities. Mes žaisime pagal mums pateiktas žaidimo taisykles”, – juokiasi Jogaila Morkūnas.

Vakar pradėtos filmuoti pirmosios laidos, kurias VTV žiūrovai išvys jau greitai. „Tikrų vyrų“ kūrėjai atskleidžia, kad filmavimo metu paaiškėjo daugelis netikėtų dalykų ne tik jiems, bet ir patiems dalyviams.

Jau pirmąją dieną sporto komentatorius Rytis Kazlauskas Rukloje ginklo valdymo testą įveikė… iš antro karto. Tuo tarpu pacifistu save laikančiam Augustui Girdvainiui testas pavyko pirmuoju bandymu.

Artimiausiu metu mūsų televizijos žiūrovai sužinos, kodėl garsūs vyrai paliko mėgiamus darbus, šeimas, jaukius namus ir nutarė išbandyti save su ginklu rankoje, nes projekto premjera numatoma jau rugsėjo mėnesį.

Realybės dokumentika „Tikri vyrai“ yra kuriama bendradarbiaujant su LR Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomene. Projekto rengėjas – UAB „Media-3“.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)