BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vilniaus televizija pristato interaktyvią televizijos pramogą „Nugalėk…“

Nuo rugpjūčio 29 dienos Vilniaus televizijos tiesioginiame eteryje vyks interaktyvi televizijos pramoga „Nugalėk…“. Tai – televizijos žaidimas, kuriame galės dalyvauti visi pilnamečiai televizijos žiūrovai.

Jį ves naujas veidas VTV eteryje – Laura Ivaškaitė, dirbanti portalo lrytas.lt sporto žurnaliste. „Mane užvaldė smalsumas ir azartas, esu įsitikinusi, kad žiūrovai pasijus taip pat“, – nauja patirtimi džiaugiasi ji. Azartiškame ir intriguojančiame televizijos žaidime žiūrovai savo žiniomis galės susirungti su žinoma Lietuvos žvaigžde ir laimėti pinigų.

Savo ruožtu žinomas žmogus turės unikalią galimybę pasitikrinti savo žinias ir stoti į smagią intelektinę kovą su VTV žiūrovais. Tiesioginio eterio metu su žvaigžde galės susirungti bet kuris žaidėjas namuose, stebintis žaidimą televizijos eteryje ar portale vtv.lt. Tereikia turėti tik kompiuterį su kamera ir mikrofoną bei socialinių tinklų paskyrą.

Laidos prodiuseris Paulius Jakelis pastebi, kad projekte „Nugalėk…“ žiūrovas bus kaip niekada arti jo.

Bet kuris kompiuteriu atrinktas televizijos žiūrovas taps lygiateisiu laidos dalyviu, nes jis ne tik stebės žaidimą kaip paprastas žiūrovas, bet ir tiesiogiai turės galimybę atsakyti į tuos pačius klausimus, kurie bus užduoti studijos svečiui. „Ir teisingai atsakęs į klausimą, jis galės laimėti iš žinomo žmogaus tam tikrą sumą pinigų“, – žada P.Jakelis.

„Nugalėk…“ – tai ne sausų enciklopedinių žinių patikrinimas. Laidoje studijos svečiui ir žiūrovams bus pateikiama stulbinama klausimų ir rungčių įvairovė. Juokingi, netikėti, atspindintys aktualijas, reikalaujantys logikos ar fantazijos, kupini šou elementų ir geros nuotaikos klausimai turi atitikti tik vieną kriterijų – atsakymų į klausimus bus negalima rasti internete, nes tiek studijoje esanti žvaigždė, tiek žiūrovas turės žaisti tomis pačiomis sąlygomis.

„Mane jau apėmė azartas, kuris vis auga artėjant laidos startui. Kaip sakoma, jei išgirdus apie pokytį, nei kiek neišsigąsti, reiškia, tai nesuveiks. O mane užvaldė smalsumas, nes tai labai naujas ir modernus formatas Vilniaus televizijoje“, – nauju projektu džiaugiasi Vilniaus televizijos generalinis direktorius Mantas Agintas.

Netrukus projekto prodiuseriai paskelbs Lauros partnerę naujoje tiesioginėje laidoje, kuri bus rodoma kiekvieną trečiadienį. O kol kas televizijos eterio naujokė gali lengvai išvardinti tiesioginio eterio privalumus:

„Jaučiuosi lyg galėdama aptarti naujienas su žiūrovu prie vieno stalo, padiskutuoti, pajuokauti. Viskas vyksta organiškai, be paruoštų tekstų, o nedideli nesklandumai, kurių tiesioginiame eteryje neišvengsi, tik suteikia papildomo šarmo. Televizija – mano naujoji niša, kurią aš atradau tik dabar, – sako L.Ivaškaitė. – Bet tai nereiškia, kad aš iš tų žmonių, kuriems svarbu, kad juos rodytų bet kokia kaina, man svarbu, kad galėčiau dirbti iš širdies, kad man būtų artima ir intriguotų žiūrovą“.

Nauja interaktyvi televizijos pramoga „Nugalėk…“ – nuo rugpjūčio 29 dienos kiekvieną trečiadienį, 18.50 val. tiesiogiai per Vilniaus televiziją ir portale vtv.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)