BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vilniaus televizija baigia remontuoti savo patalpas

Vilniaus televizijoje – patalpų atnaujinimo ir naujos aparatūros „testų“ nuotaikos. Jau po kelių dienų prasidės naujų laidų filmavimai, o naujus televizijos metus VTV pasitinka atnaujinusi technikos arsenalą ir su pasikeitusia didžiaja studija, kuri taps dar labiau patraukli laidų rengėjams arba renginių organizatoriams.

Šią vasarą Vilniaus televizija atnaujino dvi iš trijų televizijos turimų kilnojamų televizijos stočių. Priminsime, jog KTS-2 vienu metu gali filmuoti 10, o KTS-3 – 6 kamerų vaizdus. Tuo metu KTS-1, kurią VTV naudoja dažniausiai gali prijungti iki šešiolikos kamerų.

Ji buvo atnaujinta dar 2016 m. gruodžio mėnesį. Šios vasaros metu Vilniaus televizijos KTS BTV kanalui tiesiogiai transliavo Lietuvos dviračių plento čempionatą Gargžduose, taip pat pati filmavo Jūros šventę Klaipėdoje ir Žagarės vyšnių festivalį, eilėje dar laukia „Sostinės dienų“ koncertų filmavimai, kurie numatomi Gedimino prospekte ir Katedros aikštėje bei džiazo festivalių „Vilnius Jazz“ ir „Vilnius Mama Jazz“ koncertų įrašai, kurios televizija rodys lapkričio mėnesį.

Atnaujinta ir televizijos montažo įranga: dabar visi televizijos žinių reportažai ir laidų įrašai montuojami trimis kompiuteriais, o atskiru kompiuteriu montuojami VTV laidų anonsai, kurie naujajį sezoną atsinaujins ir taps pasaulinio lygio.

Atnaujinta ir televizijos kavinė, grimo kambariai, komentatorinės sporto transliacijoms ir didžioji studija, kuri erdve ir dydžiu tikrai nenusileidžia Vilniaus „Compensa“ koncertų salei. Greitu metu čia bus filmuojami Radžio ir Ryčio Cicino soliniai koncertai, taip pat čia ketinama rengti Nacionalinės pramoginės dainos konkurso finalą.

Šioje studijoje galima rengti ir aukštesnės kokybės laidas, pavyzdžiui, šokių konkursus arba muzikinį šou „Ketvertas“ – vieną didžiausių televizijos sezono projektų.

„Vilniaus televizija kelia sau uždavinį būti kokybiškiausia ir kūrybiškiausia televizija. Tuo mes išsiskirsime iš kitų transliuotojų artėjančiame sezone“, - tikisi Vilniaus televizijos generalinis direktorius Mantas Agintas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)