BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Vilniaus „Žalgirio“ – „Sevilla“ ir Marijampolės „Sūduvos“ – Jūrmalos „Spartaks“ komandų rungtynės – tiesiogiai per Vilniaus televiziją!

Įveikęs du UEFA Europos lygos atrankos varžybų etapus, trečiajame Vilniaus „Žalgiris“ susitiks su šeštą vietą Europos futbolo klubų reitinge užimančia „Sevilla“ ekipa. Pirmos rungtynės jau šį ketvirtadienį, rugpjūčio 9 d. įvyks Sevilijoje, o atsakomoji dvikova Vilniuje vyks lygiai po savaitės.

Gera žinia futbolo aistruoliams – atsakomajį „Žalgirio“ susitikimą su daugkartiniais UEFA Europos lygos nugalėtojais tiesiogiai transliuos Vilniaus televizija ir portalas vtv.lt.

Tiesioginės transliacijos iš LFF stadiono pradžia – ketvirtadienį, rugpjūčio 16 d., 19.50 val. Rungtynes komentuos Mantas Agintas ir Žydrūnas Grudzinskas.

Beje, VTV turi džiugių naujienų ir Marijampolės „Sūduvos“ komandos gerbėjams. Tą pačią dieną jų per Vilniaus televizijos antrajį kanalą ir vtv.lt lauks tiesioginė „Sūduvos“ ir Jūrmalos „Spartaks“ atsakomųjų rungtynių transliacija. Ji prasidės 19.55 val. Dvikovą komentuos Naglis Miknevičius.

„Mūsų televizija įsitikinusi, kad Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ turi daugiau gerbėjų, nei jų telpa futbolo stadionuose. Išgirdę „Žalgirio“ trenerio Valdo Urbono apgailestavimą dėl to, kad lietuviškam futbolui neliko vietos televizijos ekranuose, nusprendėme imtis iniciatyvos. Todėl artėjantį ketvirtadienį futbolo gerbėjams dovanojame ir Vilniaus „Žalgirio“, ir Marijampolės „Sūduvos“ komandų namų rungtynių tiesiogines transliacijas, kurias rodys abu mūsų televizijos kanalai. Džiaugiamės, kad šią iniciatyvą palaiko ir lažybų bendrovė „Top Sport“, kuri tapo generaliniu abejų transliacijų rėmėju“, – sakė Vilniaus televizijos sporto programų prodiuseris Mantas Sinkevičius.

„Top Sport“ rinkodaros vadovas Skirmantas Stanulis džiaugiasi galėdamas paremti tiesiogines futbolo transliacijas per Vilniaus televiziją. „Džiaugiamės turėdami galimybę pradžiuginti Lietuvos futbolo aistruolius. Gavome daug klausimų iš savo klientų, kur galima būtų pamatyti „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ namų rungtynes Europoje. Bendradarbiaujant su Vilniaus televizija mums pavyko rasti išeitį ir parodyti Lietuvai abejas rungtynes. Tikimės, kad tai prisidės prie didesnio „Žalgirio“ ir „Sūduvos“ palaikymo ne tik prie ekranų, tiek sergant už komandas stadionuose. Juk ne veltui futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje.“

Futbolo vakaras per Vilniaus televiziją – ketvirtadienį, rugpjūčio 16 d.:
19.50 val. UEFA Europos lygos atrankos rungtynės. Vilniaus „Žalgiris“ – „Sevilla“. Tiesioginė transliacija iš Vilniaus. HD. (VTV1, vtv.lt)
19.55 val. UEFA Europos lygos atrankos rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ – Jūrmalos „Spartaks“. Tiesioginė transliacija iš Marijampolės. HD. (VTV2, vtv.lt)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)