BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


UEFA Supertaurės rungtynes transliavusi Vilniaus televizija – žiūrimiausia šventinį trečiadienį, futbolą žiūrėjo arti pusės milijono žiūrovų

Vakar, kai Lietuva šventė Žolinę, Vilniaus televizija buvo žiūrimiausias televizijos kanalas Lietuvoje. „Kantar TNS“ TV auditorijos tyrimo duomenys rodo, kad VTV auditorijos dalis vakar siekė 14,1 proc., o tai yra net penkiais procentais daugiau, nei praėjusią savaitę taip pat trečiadienį (9,1 proc.).

Dienos vinimi tapo UEFA Supertaurės rungtynių tarp „Real“ ir „Atletico“ tiesioginė transliacija. Ją bent minutei įsijungė 407 tūkstančiai žiūrovų, o nuo 22 valandos iki beveik pirmos valandos nakties Vilniaus televiziją žiūrėjo daugiausiai žiūrovų, tuo metu žiūrėjusių televiziją.

Priminsime, kad „Atletico“ komanda, šiemet laimėjusi UEFA Europos lygą tapo Supertaurės laimėtoja, kai vėlų trečiadienio vakarą Taline po 120 minučių kovos Madrido derbyje 4:2 nugalėjo UEFA Čempionų lygos nugalėtoją „Real“ komandą.

Tiesioginės UEFA Supertaurės rungtynių transliacijos, kuri su pratęsimu truko beveik tris valandas, auditorijos dalis – 13,1 proc. Tai reiškia, kad kas ketvirtas žiūrovas vėlų trečiadienio vakarą žiūrėjęs televizorių, stebėjo šias rungtynes.

Beje, šias rungtynes stebėjo didesnė televizijos žiūrovų auditorija, nei praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalą tarp „Real“ ir „Liverpool“ per TV6 (6,5 proc. prieš 4,1 proc.). Taigi, sprendimas transliuoti UEFA Čempionų ir Europos lygos rungtynes per didesnę mūsų šalyje žiūrovų auditoriją turinčią televiziją, kol kas pasiteisina.

Portale vtv.lt šias rungtynes, „Google Analytics“ duomenimis, žiūrėjo dar bent 30 tūkstančiai žiūrovų. Pačią svetainę vakar aplankė tris kartus daugiau lankytojų, nei praėjusį trečiadienį.

„Džiaugiamės, kad UEFA Supertaurės rungtynių transliacija buvo žiūrimiausia laida trečiadienio vakarą iš visų Lietuvos televizijų. Nepaisant to, kad dvikova buvo komentuota iš studijos Vilniuje, mūsų auditorija neišjungė televizoriaus ir pasiliko su VTV bei stebėjo tikrą Madrido derbį. Ne ką mažesnis iššūkis mūsų laukia jau rugsėjį, kai prasidės tikrosios kovos dėl stipriausio Europoje futbolo klubo titulo. Vilniaus televizija jau pasiruošė beveik iki vasaros truksiančiam tiesioginių futbolo transliacijų maratonui“, – sako rungtynes komentavęs Vilniaus televizijos sporto programų prodiuseris Mantas Sinkevičius.

Šių rungtynių įrašą galima rasti interneto platformoje „VTVGO“, kurioje nuo rudens bus tiesiogiai transliuojamos VISOS UEFA Čempionų ir Europos lygų rungtynės, pradedant grupių etapu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)