BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Naujajį sezoną Vilniaus televizijoje – pailgėsianti „Eurolygos apžvalga“

Naujajame Vilniaus televizijos sezone atsiras naujas televizijos projektas, skirtas Kauno „Žalgirio“ žygiui Eurolygoje. Po istorinio praėjusio sezono, kuriame kauniečiai užėmė trečiąją vietą, krepšinio sirgaliai dabar klausia – ar gali tai pasikartoti? Vilniaus televizija žiūrovus kviečia ne tik diskutuoti, bet ir skirti dar daugiau dėmėsio „Žalgirio“ pasirodymui.

(more…)

Rodyk draugams
„The Voice of Australia“ prodiuseris įvertino „Žvaigždžių vartų“ antrajį sezoną

Jau rugsėjo mėnesį Vilniaus televizijos eteryje startuos antrasis populiariausio muzikinio šou Lietuvoje „Žvaigždžių vartai“ sezonas, kuriam šiuo metu intensyviai ruošiamasi. Šiemet atrankų filmavimai buvo prižiūrimi „The Voice of…“ formato pardavėjų, Nyderlandų kompanijos „Talpa“, kurie buvo sužavėti lietuvių išskirtinumu ir pagyrė projekto rengėjus.

(more…)

Rodyk draugams
Portalas vtv.lt tiesiogiai transliuos LKL komentatorių ir vedėjų atranką

Jau rytoj įvyks naujųjų LKL čempionato rungtynių komentatorių ir vedėjų atranka, kurioje bus išrinkti nauji televizijos eterio verti veidai.

Šią vasarą naujų talentų paiešką paskelbusi LKL antradienį pakvies išrinktus kandidatus dalyvauti tiesioginėje interneto transliacijoje ir pademonstruoti savo sugebėjimus komentuojant rungtynes ir bendraujant su komisija.

Į „Betsafe–LKL“ komentatorių ir vedėjų konkurso atranką kviečiami net 70 kandidatų. Komentatoriai gaus po 60 sekundžių trukmės trumpą rungtynių įrašą ir turės pademonstruoti savo komentavimo gabumus, vedėjai bendraus su komisija. Visa tai vyks tiesioginiame portalų vtv.lt ir lnk.lt eteryje.

(more…)

Rodyk draugams
Vilniaus televizijoje – dvi naujos laidos

Nuo liepos 22 dienos Vilniaus televizijos eteryje – dvi naujos laidos. Tiesa, viena laida po pertraukos grįžta į mūsų televizijos eterį.

Tai – Sigito Valadkos vedama kultūros aktualijų laida „Mūzos“, kuri bus rodoma sekmadieniais, 11.30 val.

Ši laida, kaip ir anksčiau, pasakos ne tik apie teatrų premjeras, parodų atidarymus, įdomiausius koncertus. Ši programa sustiprins kultūrinių Vilniaus televizijos laidų sparną, nes VTV eteryje rodoma ir kultūros temomis kalbanti sezoninė laida „Kultūra“ (ved. Žilvinas Pekarskas).

(more…)

Rodyk draugams
Valstybės dienai – speciali VTV programa

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną Vilniaus televizija kviečia švęsti drauge ir pristato liepos 6-ajai skirtą programą.

Prieš vidurdienį Vilniaus televizijos ir „VTVGO“ žiūrovų lauks tradicinis iškilmingas valstybės vėliavos ir istorinės vėliavos pakėlimas Simono Daukanto aikštėje, o iš karto po to bus transliuojamos Šv. Mišios iš Vilniaus arkikatedros.

(more…)

Rodyk draugams
Vilniaus televizija rodys realybės dokumentikos ciklą „Tikri vyrai“

Vilniaus televizija nuo rudens rodys realybės dokumentikos laidų ciklą „Tikri vyrai“, kuriame žymiausi Lietuvos stipriosios lyties atstovai išbandys gyvenimą Lietuvos kariuomenėje.

Dešimt visuomenės veikėjų – Tadas Grabys, Ramūnas Vyšniauskas, Žydrūnas Savickas, Egidijus Knispelis, Rytis Kazlauskas, Augustas Girdvainis, Jogaila Morkūnas, Juras Požėla, Mantas Agintas ir Edvardas Plungė – patogų ir užtikrintą gyvenimą iškeis į tikrą gyvenimą kareivinėse.

(more…)

Rodyk draugams
Oficialu: Į Vilniaus televiziją grįžta didysis futbolas. VTV rodys UEFA Čempionų lygos ir Europos lygos varžybas

Vilniaus televizija (VTV) įsigijo išskirtines teises rodyti stipriausius pasaulyje futbolo turnyrus UEFA Čempionų lygą ir UEFA Europos lygą. UEFA Čempionų lygą pernai rodė Vilniaus televizijos antrasis kanalas (VTV2), tuo metu UEFA Europos lyga liko šios televizijos užribyje.

Antradienį vykusioje spaudos konferencijoje dalyvavo Vilniaus televizijos vadovai ir Lenkijos televizijos „Polsat“ atstovai, kurie pasirašė precedentų Lietuvoje ir Baltijos šalyse neturinčią sutartį.

(more…)

Rodyk draugams
Į Palangą grįžta festivalis „Palangos vasara“

Palangos miestas kasmet tampa neoficialia Lietuvos vasaros sostine. Šių metų vasarą Palangoje vyks atgimstantis festivalis „Palangos vasara“, kurį globoja Palangos miesto savivaldybė. Festivalis prasidės liepos 13 d. ir tęsis iki rugpjūčio 25 d.

Pusantro mėnesio truksiantis festivalis gali pasigirti dideliu atlikėjų būriu ir nemažu renginių skaičiumi, praneša koncertinė agentūra „Klasikos projektai“, rengsianti festivalį su Vilniaus televizija.

(more…)

Rodyk draugams
Nuo rudens per VTV – „Betsafe–LKL“ turo apžvalgos

Pirmadienio pavakarę Kaune, spaudos konferencijos metu pristatytas artimiausio „Betsafe–LKL“ sezono televizinių transliacijų planas. Vilniaus televizija planuoja parodyti mažesnį rungtynių skaičių ir pristatyti pusvalandžio trukmės laidą, kurioje būtų aptartas praėjęs čempionato turas.

(more…)

Rodyk draugams
„Naujame ryte“ – Edmundo Kučinsko dainos naujos versijos premjera

Rytoj, penktadienį tiesioginėje Vilniaus televizijos laidoje „Naujas rytas“ svečiuosis dainininkas Edmundas Kučinskas. Jis pristato savo dainos „Aš noriu būti turtingas“ naują versiją.

„Daina puikiai pritaikyta ilgiems vasaros vakarams arba šokiams namuose. Tikiuosi, kad mano klausytojams ši versija patiks“, - sako Edmundas, kuris būtinai atsakys ir į televizijos žiūrovų klausimus.

(more…)

Rodyk draugams