BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Lauros Ivaškaitės partneris laidoje „Nugalėk…“ – Mantas Sinkevičius

Nuo rugpjūčio 29 dienos Vilniaus televizijos tiesioginiame eteryje vyks interaktyvi televizijos pramoga „Nugalėk…“. Tai – televizijos žaidimas, kuriame galės dalyvauti visi pilnamečiai televizijos žiūrovai.

Projektą ves naujas Vilniaus televizijos veidas – Laura Ivaškaitė, o jai talkins sporto žurnalistas ir komentatorius Mantas Sinkevičius, kuriam pramogos – nauja jo sritis.

„Ši laida – pramoginis žaidimas, kuriam reikia proto, todėl man puikiai tiko, – rimtu veidu pasakoja Mantas. – Be to, dauguma klausimų yra loginiai, atsakymus reikia išmąstyti“.

Azartiškame televizijos žaidime „Nugalėk…“ prisijungę prie specialios platformos interneto portale vtv.lt pilnamečiai televizijos žiūrovai savo žiniomis galės susirungti su žinomu Lietuvos žmogumi ir laimėti jo pinigus.

„Man faina ne tik dėl to, kad žiūrovai gali laimėti, bet ir dėl to, jog žvaigždė gali pralošti pinigus. Visi sužinos, ko vertos mūsų žvaigždės. Aš savo ruožtu tikrai būsiu žiūrovų namuose pusėje“, – žada Mantas Sinkevičius.

Darbas tiesioginiame eteryje šio žmogaus negąsdina. Jis puikiai žino, ką sakyti ir daryti kitą minutę. ,,Tiesioginis eteris – visai įdomi patirtis ir rimtas iššūkis, o iššūkių aš nebijau. Be to, esant reikalui, aš galėsiu papokštauti, bet to nei komentuodamas rungtynes ar debiutuodamas tokio žanro laidoje nedarau“, – juokauja jis.

„Graži, maloni moteris, man pasidarė tikrai ramu, juk ji turi didelę patirtį. Žaidimo metu galėsiu jai patrukdyti, duoti išbandymų“, – savų pliusų randa L.Ivaškaitės partneris. Komplimentų savo kolegai negaili ir pati Laura: ,,Man su šiuo partneriu, tikiuosi, kad seksis. Visi su kuriais tenka dirbti portale lrytas.lt, yra labai ambicingi, bet tuo pačiu visi stengiasi, kad komfortiška būtų visam kolektyvui. Mantas toks pats – įdomus, žinantis, ko nori, bet tuo pačiu lankstus ir nebijantis pasijuokti iš savęs. Labai smagu, kai žmogus gali improvizuoti ar net laužyti nusistovėjusias taisykles“.

„Tiesa, man žadėjo, kad būsiu pagrindinis šios laidos vedėjas, tai šiek tiek nusivyliau, bet su partnere sąskaitas suvesime kitais būdais“, – po projekto anonso filmavimo kalbėjo Lauros Ivaškaitės partneris.

Nauja interaktyvi televizijos pramoga „Nugalėk…“ – nuo rugpjūčio 29 dienos kiekvieną trečiadienį, 18.50 val. tiesiogiai per Vilniaus televiziją ir portale vtv.lt.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)