BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Karališkasias vestuves tiesiogiai transliuos Vilniaus televizija ir vtv.lt

Po kelių savaičių, gegužės 19-ąją, viso pasaulio dėmėsys nukryps į Didžiąją Britaniją, kur vyks princo Harry ir amerikietės aktorės Meghan Markle vestuvės – didžiausias karališkosios šeimos renginys nuo 2011-ųjų, kai susituokė princas Williamas ir Kate Middleton. Jas tiesiogiai transliuos Vilniaus televizija ir portalas vtv.lt.

Transliacijos pradžia – 11.50 val. Ją ves Darija Kabla. „Mes žadame įdomią transliaciją, kad žiūrovui nebūtų nuobodu, – žada transliacijos prodiuseris Augustas Girdvainis. – Mes tokį renginį tiesiogiai transliuosime pirmą kartą, o žiūrovai galės mėgautis kokybišku HD raiškos vaizdu, kurį teiks transliacijos organizatoriai ir profesionaliausiais komentarais, kuriuos pateiks studijos svečiai.“

Transliacijos trukmė – apie tris su puse valandos, ketinama rodyti visą vestuvių ceremoniją ir parengti keletą specialių reportažų apie jaunavedžius.

Pagal scenarijų, 12 val. Lietuvos laiku bus atvertos Šv. Jurgio koplyčios durys Vindzoro pilyje. 13.30 val. į koplyčią, kurioje vyks vestuvės, pradės rinktis Britanijos karališkosios šeimos nariai, o pati vestuvių ceremonija prasidės 14 val.

Pagal susitarimą su pagrindiniu transliacijos organizatoriumi BBC, transliacijos metu bus ribojamas reklamos rodymas, o pagrindinės ceremonijos metu reklamos transliacija bus apskritai uždrausta – nuo tos akimirkos, kai nuotaka atvyksta į koplyčią iki tada, kai sutuoktinių pora išvyksta.

Speciali Vilniaus televizijos transliacija „Karališkosios vestuvės. Princas Harry ir Meghan Markle“ – gegužės 19-ąją, šeštadienį, nuo 11.50 val. per VTV ir vtv.lt!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)