BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Du VTV pranešimai spaudai: apie ryto programą ir naujojo sezono filmų premjeras

VTV ryto programa naujajį sezoną pasitiks nauju pavadinimu

Informacinė–pramoginė Vilniaus televizijos ryto programa „Naujas rytas“ trečiajį sezoną pasitiks nauju pavadinimu. Nuo šiol laida vadinsis „Nauja diena su Vilniaus televizija“.

Laida ir toliau bus transliuojama darbo dienomis nuo 7 iki 9 valandos. Ją toliau ves Sigita Belickaitė ir Ervinas Kvitkauskas.

„Ruošdamiesi naujam sezonui nusprendėme, kad „Naujo ryto“ pavadinimas mums ne tinka, todėl pakeitėme laidos pavadinimą. Bet laidos formatas nesikeičia, o žiūrovai informacinės–pramoginės laidos formatą per dvejus metus pamėgo“, - sako ryto laidos prodiuseris Augustas Girdvainis.

Ir šį sezoną „Nauja diena su Vilniaus televizija“ pirmoji VTV eteryje žiūrovus supažindins su naujausiais šalies ir pasaulio įvykiais, pakvies pasikalbėti aktualiais klausimais, aptars kasdienes šeimos, santykių, sveikatos, pramogų aktualijas.

„Smagu, kad ryto laida Vilniaus televizijoje gyvuoja jau trejus metus. Ir šiame sezone išliks smagūs rytiniai pasikalbėjimai, patarimai apie grožį, kulinariją, vaikų auklėjimą, sveikatą, interjerą. Šį sezoną bus ir naujovių – atskiroje rubrikoje bus aptartos socialinių tinklų aktualijos“, - vardija laidos vedėjas E.Kvitkauskas. - „Neabejoju, kad žiūrovų dėmesį užsitarnaus ir nauja rubrika „Kino naujienos“, kurią rodysime kiekvieną penktadienį. Pristatysime svarbiausius filmus, kurie pradedami rodyti Lietuvos kino teatruose.“

Tarp VTV filmų premjerų – ir naujausia „Neįmanoma misija“ serijos dalis

Pasirašiusi naujas sutartis su didžiausiomis pasaulio filmų kompanijomis „Warner Bros”, „Paramount Pictures” ir „Sony Pictures“, naująjį sezoną Vilniaus televizija pasitiks su geriausiais pastarųjų metų filmais, ką tik parodytais didžiuosiuose kino ekranuose.

Naujojo sezono hitu pretenduoja tapti šiuo metu kino teatruose rodoma naujausia „Neįmanomos misijos“ filmų serijos dalis „Atpildo misija“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka aktorius Tomas Kruzas.

Beje, šio filmo filmavimas trumpam buvo sustabdytas po to, kai pagrindinė juostos žvaigždė susilaužė kulkšnį. Bet filmas į kino teatrus išėjo laiku, o Vilniaus televizijos žiūrovai jį pamatys arba šių metų pabaigoje, arba kitų metų pradžioje.

Kita VTV premjera – milijonus žiūrovų sukrėtusi, tikrais faktais paremta juosta „Liūtas“, susukta pagal tarptautinį biografinį bestselerį „Ilgas kelias namo“. Įspūdingas filmas buvo nominuotas net šešiems „Oskarams“, jame vaidina „Lūšnynų milijonieriaus“ žvaigždė Devas Patelis ir „Oskaro“ laureatė Nicole Kidman.

Ašaras spaudžianti istorija prasideda, kai penkiametis indų berniukas Saroo žaisdamas traukinyje užmiega ir atsibudęs supranta, kad miegantį jį traukinys nuklaidino tūkstančius kilometrų tolyn į Indijos gilumą, negrįžtamai toli nuo namų ir šeimos. Atsidūręs pas įtėvius Australijoje ir subrendęs, vyras ryžtasi surasti savo tėvus, dieną naktį „Google Earth“ programa studijuodamas kiekvieną Indijos traukinių stotį… Šis filmas atidarys naujajį televizijos sezoną ir bus rodomas rugpjūčio 26 dieną, sekmadienį, 21.00 val.

Be to, Vilniaus televizija nupirko 2017 m. Kanų kino festivalį atidarusią dramą „Barbara“ (rež. Mathieu Amalric). Filmas pasakoja apie žymią Prancūzijos dainininkę Barbarą, kurią vaidina Brigita (akt. Jeanne Balibar). Ji mokosi muzikos natų, imtuoja jos veido išraišką ir galiausiai, ji palaipsniui susilieja su personažu.

Pagrindinio vaidmens atlikėja šiemetiniuose „Cezario“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia, o pats filmas buvo nominuotas geriausio filmo kategorijoje. Jos laimėtoją – filmą „120 dūžių per minutę“ taip pat rodys mūsų televizija.

„Tarp žvaigždžių“, arba „Intersellar“– dar vienas „Oskaro“ laimėtojas, iš viso nominuotas penkiose kategorijose. Filme įamžintą kelionę po tolimiausius galaktikos užkampius stulbinančio grožio kosminėje odisėjoje kritikai pavadino „genialiu šedevru“.

VTV žiūrovų dėmėsio laukia ir „Auksinės palmės šakelės“ nugalėtojas 2017 m. Kanų kino festivalyje – satyrinė drama „Kvadratas“ (rež. Ruben Östlund). Kristianas – gerbiamas modernaus meno muziejaus kuratorius, filantropas. Naujasis jo projektas „Kvadratas“ – konceptuali instaliacija, skatinanti altruizmą ir socialinę atsakomybę.

Tačiau kartais savo skelbiamus idealus atitikti ypač sudėtinga: neadekvati Kristijano reakcija į mobiliojo telefono vagystę jo kruopščiai kuriamą gyvenimo idilę paverčia tikru chaosu.

Šių metų „Oskarų“ ceremonijoje geriausiu filmu pripažinta „Vandens forma“, kurią sukūrė garsiojo „Pano labirinto“ režisierius Guillermo del Toro – taip pat artėjantį sezoną mūsų kanalu.

„Oskaruose“ taip pat į šią nominaciją pretendavo „Tamsiausia valanda“ (rež. John Wright), pasakojimas, nukeliantis žiūrovą į Antrojo pasaulinio karo pradžią, kuomet į premjero postą įžengęs W. Churchillis (akt. Gary Oldman) turi priimti sunkiausią gyvenimo sprendimą.

Tarsi viesulas po Vakarų Europą riedanti nacių armija jau netrukus pasieks Anglijos krantus. Suvokdamas, jog įsiveržimas – neišvengiamas, premjeras susiduria su aibe kliūčių – skeptiškai karo atžvilgiu nusiteikusiu karaliumi, nepasiruošusia visuomene, nesutarimais partijos viduje ir spaudimu eiti į derybas su nacistine Vokietija.

Ką sunkiausią britams valandą nuspręs W. Churchillis – pamynus savo įsitikinimus stos į derybas su Hitleriu ar iš paskutiniųjų gins savo šalies piliečių teises ir laisvę? Ar patirdamas partijos ir karaliaus spaudimą vyras sugebės priimti vienintelį teisingą sprendimą, pakeisiantį jo šalies istoriją?

Jau praėjusį sezoną ir šią vasarą VTV žiūrovai matė filmus, kurie buvo sukurti pastaraisiais metais: „Kingsman. Aukso ratas“, „Bridžitos Džouns kūdikis“, „Devynios gyvybės“, „Noras gyventi“, „Loganų sėkmė“, „Savižudžių būrys“ ir t.t. Ši tradicija gyvuos ir artėjančiame sezone, o visi didieji filmai nebus pertraukiami reklama.

Kekviena kino kompanija, su kuria dirba mūsų televizija, stengiasi turėti išskirtinius ir žiūrovą intriguojančius filmus. Pavyzdžiui, „Sony Pictures“ turi „Ekvalaizerį“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Denzelis Washingtonas. „Paramount Pictures“ – „Tylią vietą“ su Johnu Krasinskiu ir Emily Blunt, o „Warner Bros“ arkliukas – nuotaiką kelianti komedija „Gyvenimas – kaip vakarėlis“ su Melissa McCarthy.

Žavioji Penelope Cruz VTV eteryje pasirodys ir kaip viena pagrindinių aktorių režisieriaus Fernando León de Aranoa filme „Mylintis Pablo“, sukurtą pagal tikrus įvykius.

Kai žymiausia Kolumbijos žurnalistė Virginija Vallejo yra pakviečiama į garsiausio pasaulyje narkotikų barono Pablo Eskobaro vakarėlį, suviliota jo charizmos, Virginija užmezga aistringą meilės romaną su Eskobaru, nepaisant to, kad jis yra vedęs ir šeimą turintis vyras…

Ir tai tik dalis to, ką gero kino mėgėjai išvys Vilniaus televizijos eteryje 2018/2019 m. sezone. Ir tai nebus vien tik JAV kino kūrėjų šedevrai, bet ir europietiško kino gurmanams skirti filmai, kurie bus įdomūs net tiems, kurie galvoja, kad Europoje nėra gerų kino kūrėjų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)