BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


„Žvaigždžių vartai“ skelbia atrankas į antrąjį sezoną

Populiariausio praėjusių metų muzikinio projekto šalyje „Žvaigždžių vartai“ rengėjai nelaukdami rudens skelbia atrankas į antrąjį šio šou sezoną ir kviečia naujus talentus registruotis.

Šlovė, žinomumas, neįkainojama patirtis, tūkstantinės gerbėjų minios – visa tai suteikia populiariausias Lietuvoje muzikinis projektas „Žvaigždžių vartai“, kuris nuo rudens vėl drebins Vilniaus televizijos (VTV) eterį.

Projekto vyriausiasis prodiuseris Mantautas Bedulis tiki, kad Lietuvoje dar yra žmonių, kurie moka dainuoti ir nori drebinti sausakimšas arenas ir sales. Jo teigimu, projektas rudenį į TV eterį sugrįš atsinaujinęs.

„Pirmasis sezonas mums buvo kaip šiek tiek prisvilęs blynas, todėl antrajį sezoną pasitiksime atsinaujinę. Šešis pirmuosius savaitgalius rodysime įdomiausias atrankų, vyksiančių jau visai netrukus akimirkas ir parodysime geriausiai pasirodžiusius atlikėjus, kurie keliaus toliau, į antrajį projekto etapą“, - kalba M.Bedulis.

Pirmą kartą projekto istorijoje keturiuose miestuose vyks atrankos, po kurių į tiesiogines transliacijas pateks vienuolika geriausiai pasirodžiusių. Atrankos vyks Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje, atrankų datos paaiškės artimiausiu metu.

VTV generalinio direktoriaus Manto Aginto teigimu, pasikeitęs „Žvaigždžių vartų“ formatas žiūrovams suteiks dar daugiau intrigos, o tai gali pasiteisinti su kaupu.

„Mūsų rodyti „Žvaigždžių vartai“ įtikinamai parodė, kad ši laida yra pagrindinė Lietuvos balsingo jaunimo kalvė, jų talento vertintoja ir prestižo žyma tolimesnėje karjeroje. Todėl nė sekundei nebuvome suabejoję dėl antrojo sezono buvimo mūsų eteryje ir esame tikri jo pakartotina sėkme“, - sako M.Agintas.

Priminsime, kad praėjusiais metais muzikinis šou „Žvaigždžių vartai“ net dvylika savaičių laikėsi žiūrimiausių programų Lietuvoje viršūnėje (KANTAR TNS duomenys). Tikimasi, kad nuo artėjančio rudens „Žvaigždžių vartai“ ir toliau liks žiūrimiausiu muzikiniu šou Lietuvoje.

Pildyti anketas į antrajį „Žvaigždžių vartų“ sezoną galima portale www.vtv.lt/zvaigzdziu-vartai/anketa.

Rodyk draugams
„Šeši nuliai – milijonas“: laimėta rekordinė šio sezono suma

Jau šį vakarą Vilniaus televizijos (VTV) intelektinio žaidimo „Šeši nuliai – milijonas“ žiūrovai džiaugsis iš laimės, nes šiame žaidime laimėta kol kas rekordinė šio sezono pinigų suma.

19.00 val. prasidėsiančioje laidoje Rimantas Keliūnas (21 m.) per keliolika minučių praturtės keliais tūkstančiais eurų. Kaip tai nutiko, pamatysime jau šį vakarą.

Lemtingas klausimas, į kurį atsakė R.Keliūnas, buvo apie augalų ir gyvūnų rūšis. Už laimėtus pinigus jis žada įsirengti neseniai įsigytą butą.

„Žaidėjas atrodė labai lėtas, bet pasirodė esąs atkaklus”, – šios laidos rekordininką apibūdino žaidimo vedėjas Rytis Vyšniauskas. Panašu, kad dalyvauti viktorinoje „Šeši nuliai – milijonas” tampa Keliūnų šeimos papildomu darbu. Prieš porą savaičių į VTV studiją Rimantas atlydėjo savo seserį Aistę, kuri laidoje laimėjo 2 500 eurų.

Primename, kad dalyvauti viktorinoje „Šeši nuliai – milijonas” galima tik teisingai atsakius į atrankos klausimą portale www.vtv.lt/sesi-nuliai-milijonas/atrankos-klausimas.

„Šeši nuliai – milijonas” – pirmadieniais, 19.00 val. per Vilniaus televiziją. Vedėjas Rytis Vyšniauskas.

Rodyk draugams
Drama „Valstybės paslaptis“: jau penktadienį kino teatruose, vasarį – per VTV

Jau šį penktadienį Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti drama „Valstybės paslaptis“ (The Post) vasario 25-ąją bus rodoma per Vilniaus televiziją (VTV), kuri gavo išskirtines teises rodyti šį filmą iš jo platintojų.

„Tai pirmas kartas mūsų televizijos praktikoje, kai mūsų partneriai taip greitai įgijo televizines teises rodyti filmą. Mūsų televizija, atsižvelgdama į savo žiūrovų lūkesčius, pasinaudojo šia išskirtine galimybe ir jau vasario 25-ąją parodys „Valstybės paslapties“ premjerą. Mums labai pasisekė, kadangi minėto filmo prodiuseriai be ilgų derybų leido jį parodyti mūsų eteryje prabėgus tokiam trumpam laiko tarpui nuo pasaulinės premjeros“, – išskirtinės televizinės premjeros detales atskleidžia Vilniaus televizijos užsienio programų skyriaus vadovė Ieva Govedaitė.

Naujos Steven‘o Spielberg‘o tikrais faktais paremtos istorinės dramos centre – žymusis Votergeito skandalas ir prezidento Ričardo Niksono atsistatydinimas praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio pradžioje.

Laikraščio „The Washington Post“ žurnalistai gauna ypač slaptus dokumentus, įrodančius net keturių JAV prezidentų veidmainiavimą Vietnamo klausimu. Tuometinė laikraščio leidėja Katarina Greham (aktorė Meryl Streep) ir vyriausias redaktorius Benas Bradlis (aktorius Tomas Hanks’as) susiduria su milžinišku vyriausybės atstovų spaudimu, šantažu ir grasinimais, siekiant sustabdyti kontroversiškas publikacijas.

„The Post“ straipsniai, parengti nutekėjusių „Pentagono dokumentų“ pagrindu, tapo tikra bomba Amerikos politiniame gyvenime ir amžiams išliko kaip vienas sudėtingiausių ir pavojingiausių epizodų žiniasklaidos laisvės istorijoje.

„Valstybės paslapties“ televizinė premjera – jau vasario 25-ąją, sekmadienį tik per Vilniaus televiziją.

Rodyk draugams
„Žvaigždžių vartai“ – žiūrimiausias praėjusių metų muzikinis šou Lietuvoje

Triukšmingu ir galingu superfinalu užvakar pasibaigęs Vilniaus televizijos (VTV) muzikinis projektas „Žvaigždžių vartai“ dar kartą įrodė, kad tokioms laidoms „X faktorius“ arba „Lietuvos balsas“ atėjo galas.

Superfinalo transliaciją, kuri truko beveik tris su puse valandos ir vėl žiūrėjo daugiausiai žiūrovų Lietuvoje – transliacijos reitingas siekė 17,1 procento. Tai – žiūrimiausia pirmosios šių metų savaitės (2018 m. sausio 1 – 7 dienos) laida.

Rinkos tyrimų bendrovės KANTAR TNS duomenimis, „Žvaigždžių vartai“ rodymo metu daugiau negu dvigubai lenkė artimiausio konkurento laidą (9,9 proc.).

Lyginant „Žvaigždžių vartus“ su „X faktoriumi“, VTV muzikinio projekto pranašumas – daugiau negu įtikinamas: 19,9 prieš 13,5 proc. 15–49 m. auditorijoje skirtumas – nepadorus: 24,4 prieš 16,4 proc.

KANTAR TNS duomenimis, „Žvaigždžių vartai“ nuo pirmosios laidos buvo populiariausia programa tarp jaunimo bei vyresnio amžiaus žiūrovų, taip pat ši laida neturėjo lygių tarp moterų bei mažų ir vidutinių miestų gyventojų.

Beje, „Žvaigždžių vartai“ jau netrukus išsiruoš į pirmąjį savo istorijoje koncertinį turą po Lietuvą.

Beveik 3 mėnesius projekto dalyviai važinės po Lietuvos miestus ir miestelius, kad galėtų susitikti koncertuose su atokiausiuose Lietuvos kampeliuose gyvenančiais gerbėjais. Koncertuose dalyvauja: Alicija, Skaistė, Lina, Gintarė, Skirmantas, Dūmas, Lukas, Romas, Deividas ir pirmosios vietos laimėtojas Simonas Jankauskas. Sekite informaciją savo mieste, nepražiopsokite išskirtinės progos susitikti su savo dievaičiais!

Koncertinio turo „Žvaigždžių vartai – Tavo mieste!“ pirmieji 10 koncertų vyks:

Vasario 5 d. Šilutės pramogų ir kultūros centre (adresas – Lietuvininkų g. 6);
Vasario 6 d. Kauno VDU didžiojoje salėje (S.Daukanto g. 28);
Vasario 7 d. Gargždų kultūros centre (Klaipėdos g. 15);
Vasario 9 d. Molėtų kultūros centre (Inturkės g. 4);
Vasario 10 d. Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ (Tilžės g. 140);
Vasario 11 d. Alytaus miesto teatre (Rotušės a. 2);
Vasario 13 d. Marijampolės dramos teatre (P.Armino g. 2);
Vasario 15 d. Radviliškio kultūros centre (Maironio g. 10);
Vasario 17 d. Skuodo kultūros centre (Gedimino g. 1);
Vasario 18 d. Tauragės kultūros rūmuose (Dariaus ir Girėno g. 3).

Visų koncertų pradžia – 18.00 val. Koncerto pradžios laikas gali keistis, sekite reklamą. Programa truks apie pusantros valandos, visi projekto dalyviai padainuos po dvi savo repertuaro dainas.

Rodyk draugams
Vilniaus televizijos eteryje – nauja muzikinių sveikinimų laida

Jau šį šeštadienį, 13.00 val. Vilniaus televizijos (VTV) eteryje debiutuos muzikinių sveikinimų laida „Su gimtadieniu!”. Premjerinėje laidoje savo kolegas, draugus ir artimuosius netikėčiausiomis progomis sveikins ir dainas jiems dedikuos VTV televizijos žvaigždės.

„Tai visai kitoks sveikinimų koncertas, nei esame įpratę matyti: čia nebus gražiai susišukavusios tetos su gėlių vazonėliu pašonėje ir eilėraščių lapeliu rankose – artimuosius, draugus, mylimuosius Vilniaus televizijos eteryje Lietuvos žmonės sveikins patys”, – sakė laidos prodiuserė Jurga Pukenytė.

Šio šeštadienio laida su televizijos žvaigždėmis bus ir šventinė – su smagiais pokštais, negirdėtais gandais ir neskaitytais posmais, ir „pavyzdinė” – mūsų televizijos žiūrovai galės pamatyti, kaip šioje laidoje galima bus vienam kitą sveikinti.

„Laidos komanda dirbs visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Alytuje. Jei sveikintojai artimuosius norės pasveikinti namie – vyksime į namus, jei studijoje – kviesime į televiziją, jei kavinėje – drauge kelsime šampano taurę“, – tikino prodiuserė.

Sveikinimus artimiesiems į laidą gali siųsti ir užsienyje gyvenantys artimųjų išsiilgę tautiečiai.

„Jiems tereikia patiems nusifilmuoti, atsiųsti mums vaizdo įrašą ir paskambinus išsirinkti dainą”, – kalbėjo J.Pukenytė.

Dar net neprasidėjus šiam projektui, populiariausia daina tarp sveikintojų pretenduoja tapti šie kūriniai: Edmundo Kučinsko „Raudonom rožėm sninga“, Iglės „Leisk bandyt“ ir Mantauto Bedulio „Tos akimirkos…“

Norime priminti, kad sveikinimus galima užsisakyti ir portale www.vrytas.lt/sugimtadieniu. Ten galima rasti ir šios laidos prodiuserių kontaktus ir elektroninio pašto adresą.

Rodyk draugams