BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie

Vilniaus televizija – televizijos kanalas, pradėjęs darbą 2016 m. spalio 10 d. 6 val. 45 min. Lietuvos Respublikos himnu. Pavadinimas buvo pakeistas 2018 m. sausio 1 d., vidurnaktį, Lietuvai įžengus į naujuosius metus.

2018 m. rugpjūčio 27 d. mūsų televizija pradėjo jau trečiajį sezoną, kuris pavadintas skambiai – „Tai, kuo didžiuojamės!“.

Mūsų televiziją gali matyti 100 proc. auditorijos Lietuvoje ir internete, per internetinę platformą „VTVGO“, kurioje laikomas beveik visas televizijos archyvas. Vilniaus televizijoje dirba jauni ir patyrę televizijos srityje žmonės, kartais po studijų ateitį sieja jauni žurnalistai, redaktoriai.

Vilniaus televizija – tai televizijos kanalas, orientuotas į visus visuomenės sluoksnius. Ši televizija yra viena žiūrimiausių Lietuvoje, o internetinį portalą vtv.lt aplanko apie pusė milijono lankytojų.

Svarbią mūsų televizijos programos dalį sudaro žinios iš Lietuvos ir pasaulio. Mūsų televizija rengia populiariausią mūsų šalyje aktualijų laidą „Šiandien. Dienos įvykiai“. Mūsų žinių tarnyba savo programas rengia nuo pat ryto iki pat vėlyvos nakties. Tai – viena iš nedaugelio televizijų Europoje, kuri žinias gali rodyti ir ryte, ir vėlai naktį.

Vilniaus televizija gerbia savo žiūrovą ir nori garantuoti kokybiškos produkcijos pateikimą. Todėl mes nuolat atnaujiname transliuojamų programų turinį.

Mes dirbame su pasaulinio garso kino gamintojais ir platintojais, mūsų komanda turi visame pasaulyje populiarių sporto turnyrų transliacijų teises tam, kad neturėtumėte laiko nuobodžiauti.

Vilniaus televizija transliuoja svarbiausias Lietuvos bei Europos krepšinio ir futbolo rungtynes, rengia įvairias autorines laidas, kviečia savo žiūrovus stebėti geriausius pasaulio vaidybinius filmus bei kultinius, modernius ir viso pasaulio mėgstamus užsienio serialus.

Vilniaus televizija – oficialus 2020 m. Europos futbolo čempionato ir Tokijo vasaros olimpinių žaidynių transliuotojas. Televizijos generalinis direktorius – Mantas Agintas.

Mūsų televizijos būstinė yra buvusiose LNK televizijos patalpose, Pylimo g. 12, Vilniuje.

Rodyk draugams