Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2018-04-27

Prasideda „Žvaigždžių vartų“ atrankos: dainuojantiems – proga išgarsėti ir mėgautis šlove

Publikuota: Naujienos

Jau kitą savaitgalį prasidės ilgai lauktos muzikinio projekto „Žvaigždžių vartų“ naujojo sezono pirmosios atrankos. Jose dalyvaus ir jau užpildžiusieji projekto dalyvio anketas, ir tie, kurie dar nespėjo to padaryti.

Antrojo „Žvaigždžių vartų“ sezono būsimų dalyvių pirmasis susitikimas su projekto rengėjais įvyks jau kitą šeštadienį, gegužės 5 d., 12.00 val. Kauno prekybos ir pramogų centre „Akropolis“.

Antrasis susitikimas su „Žvaigždžių vartų“ komanda – kitą sekmadienį, gegužės 6 d., taip pat 12.00 val. Vilniaus „Akropolyje“.

Antrajį gegužės savaitgalį projekto kūrybinė komanda visų lauks Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“. Atrankų metu savo pasirodymus atrankų žiūrovams ir būsimiems projekto dalyviams dovanos ryškiausios „Žvaigždžių vartų“ pirmojo sezono žvaigždės. Visos atrankos bus filmuojamos ir bus parodytos per Vilniaus televiziją (VTV) jau rudenį, pradedant žiūrimiausio muzikinio projekto Lietuvoje antrajį sezoną.

Patiko (0)


Atgal į: Prasideda „Žvaigždžių vartų“ atrankos: dainuojantiems – proga išgarsėti ir mėgautis šlove