Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2018-04-19

Eurolyga Vilniaus televizijoje lieka iki 2020 metų

Publikuota: Naujienos

Eurolyga VTV eteryje lieka dar dviem sezonams.

Eurolyga VTV eteryje lieka dar dviem sezonams.

Ketvirtadienį Vilniaus televizijos (VTV) vadovai kartu su „Euroleague Basketball“ vadovais pasirašė tęstinę sutartį, kuri leidžia VTV rodyti Eurolygos ir Europos taurės turnyrų rungtynes iki 2019/2020 m. sezono pabaigos.

Be to, Vilniaus televizija turės išskirtines teises rodyti „Turkish Airlines“ Eurolygos ir „7DAYS“ Europos taurės turnyrus, taip pat savo laidose ir portale vtv.lt naudoti aktualiausią Eurolygos televizijos bei portalo „Euroleague.net“ vaizdo ir tekstinę medžiagą bei archyvus.

„Lietuva yra įsimylėjusi krepšinį. Tai yra ne tik jausmas, tą rodo ir mūsų televizijos žiūrimumo rekordai. Krepšinio rungtynių transliacijos ir specialios laidos yra populiariausios tarp sporto turinio, o mūsų televizijos žiūrimumas Eurolygos rungtynių rodymo metu pirmąjį šių metų ketvirtį buvo 49 proc. didesnis nei prieš metus tuo pačiu laikotarpiu. Televizijos žiūrovai ir interneto lankytojai šį sezoną ypač domisi Eurolygos naujienomis. Norėjome savo auditorijai pasiūlyti dar daugiau kokybiško turinio apie populiariausią Europos krepšinio klubinį turnyrą. Dabar tapę oficialiu Eurolygos transliuotoju Lietuvoje dviems metams galėsime tai padaryti: rudenį mūsų televizijos žiūrovus pakviesime į naują laidą, skirtą Eurolygai ir Europos taurei bei dalinsimės išskirtiniu, Lietuvai pritaikytu turiniu“, – sako Vilniaus televizijos generalinis direktorius Mantas Agintas.

„Sporto turinys yra labai svarbi Vilniaus televizijos dalis. Mūsų kanalas buvo oficialus šių metų žiemos olimpinių žaidynių transliuotojas, mes taip pat rodysime ir Tokijo vasaros olimpines žaidynes 2020 m. Džiaugiuosi, kad Vilniaus televizijai tapus oficialiu Eurolygos transliuotoju Lietuvoje, mūsų kanalų grupėje atsiras dar daugiau unikalaus turinio apie populiarias sporto šakas“, – sako portalo vtv.lt redaktorius Gediminas Inčiūra.

O štai vakar Vilniaus televizija dėka dviejų krepšinio transliacijų vakaro laiku (18.40-23.30 val.) buvo žiūrimiausia televizija Lietuvoje. Žiūrimiausios buvo Eurolygos ketvirtfinalio pirmosios rungtynės „Olympiacos“ – „Žalgiris“. Šį susitikimą stebėjo pusė milijono žiūrovų, žiūrėjusių tuo metu televiziją.

Patiko (0)


Atgal į: Eurolyga Vilniaus televizijoje lieka iki 2020 metų