BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


„Naujoje dienoje su Vilniaus televizija“ – nauja vedėja

Informacinėje–pramoginėje ryto laidoje „Nauja diena su Vilniaus televizija“ – pagausėjusios vedėjų gretos. Nuo šiandien žinias šioje programoje rengia ir veda Genė Dobrovolskytė, kuriai tai yra debiutas televizijos eteryje.

Informacinės laidos G.Dobrovolskytei nėra svetimos. Ji iki šiol atliko praktiką LRT televizijos naujienų tarnyboje ir po to dirbo VTV žinių reportere.

„Mes pasirinkome jaunystę, nes Vilniaus televizijoje žinias rengia ne tik patirties turintys žmonės, bet ir studentai, ir tai mus žavi labiausiai“, – trumpai pokyčius komentavo Vilniaus televizijos žinių tarnybos vedėjas Lukas Šniolis.

Genė rytines žinias ves ir rengs kas savaitę, pasikeisdama su kolega Mantu Stankevičiumi, kuris veda ir 16 valandos žinias darbo dienomis. „Naują dieną su Vilniaus televiziją“ ir toliau veda Ervinas Kvitkauskas ir Sigita Belickaitė.

Artimiausiu metu Vilniaus televizija ketina pasirašyti sutartį su Vokietijos žinių kanalu „Deutsche Welle“ dėl penkiolikos minučių trukmės žinių laidos rusų kalba transliavimo. Ji bus rodoma penkis kartus per savaitę, pirmadieniais-penktadieniais.

Ši programa pakeis trumpujų žinių rubriką, kurią, paskutiniais „Kantar TNS“ duomenimis, žiūrėjo tik 0,4-0,5 proc. žiūrovų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)