BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


„Labas, čia Vilniaus televizija“: mylimiausi ir mėgstamiausi laidų vedėjai lankys žiūrovus jų namuose

Trečiajį sezoną pradėjusi Vilniaus televizija ateina į savo žiūrovų namus. Fiziškai. Jau nuo rugsėjo 10 dienos kviečiame žiūrėti naują projektą „Labas, čia Vilniaus televizija“, kuriame mylimiausi VTV laidų vedėjai lankys žiūrovus jų namuose. Ką konkrečiai nori pamatyti savo namuose, gali nuspręsti patys žiūrovai.

Esate ištikimas mūsų televizijos gerbėjas ir nepraleidžiate nė vienos mėgstamiausios laidos? Turite mylimiausią laidos vedėją? Svajojate jį/ją pasikviesti į svečius? Visa tai dabar gali tapti įmanoma!

Anketoje (www.vtv.lt/labasčiavilniaustelevizija) įrašykite vedėjo, kurį norėtumėte pasikviesti į svečius, vardą ir pavardę. Jūsų noras taps realybe, kai vedėjas ar vedėja pasibels į jūsų namų duris su laida „Labas, čia Vilniaus televizija“.

Burtų keliu išrinktas šeimas, nesvarbu, kuriame mieste jos gyvena, aplankys žinomiausi ir mylimiausi Vilniaus televizijos laidų vedėjai: Sonia Šledž, Tadas Grabys, Laura Tautvaišaitė, Mantas Agintas ir kiti. Pirmosios laidos jau nufilmuotos, pirmosios VTV atminimo dovanos – jau išdalintos.

Kelių minučių trukmės laidos–susitikimai bus rodomi kelis kartus per darbo dieną – „Naujame ryte“ (8.25 val.), prieš 16 valandos žinias ir 20.50 val., prieš „Šiandien. Dienos įvykius“.

Nuoširdus pokalbis, geros emocijos ir naudinga informacija apie trečią pagal žiūrimumą televiziją Lietuvoje – darbo dienomis iš pirmų lūpų laidose „Labas, čia Vilniaus televizija“ per VTV ir vtv.lt nuo rugsėjo 10 dienos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)