BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


„Betsafe–LKL“ sezonas prasidės transliacijų maratonu

Stipriausios Lietuvos krepšinio lygos kovos į Vilniaus televiziją ir BTV sugrįš su trenksmu. Jau per pirmąsias 16 naujojo sezono dienų per abi VTV programas ketinama parodyti net dvylika rungtynių transliacijų. Ir toliau vyks bendri projektai su BTV televizija, kuri pernai per LKL finalus mušė žiūrimumo rekordus.

„Praėjusį sezoną žiūrovai galėjo pamatyti kaip niekada daug „Betsafe–LKL“ rungtynių ir reitingai parodė, kad tai pasiteisino, – džiaugėsi LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – Todėl ir šiemet žadame daug krepšinio, kurio žiūrovai per vasarą pasiilgo.“

Sezonas prasidės rugsėjo 22 d. Kaune, kur Kauno „Žalgiris“ rungtynėmis su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ oficialiai pradės naujo sezono kovas. Šią dvikovą transliuos Vilniaus televizijos antrasis kanalas.

Kitą dieną BTV ir VTV žiūrovų lauks vyriausi lygos krepšininkai broliai Lavrinovičiai ir Mindaugas Lukauskis su naująja savo komanda Prienų „Skycop“ – jie stos į principinę kovą su savo buvusia komanda Panevėžio „Lietkabeliu“. Tuo tarpu tą pačią dieną VTV2 eteryje bus rodoma Vilniaus „Ryto“ pirmoji naujojo sezono akistata su Utenos „Juventus“ komanda.

Sezono pradžios transliacijų maratoną užbaigs krepšinio milžinų Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ akistata kaip niekada anksti – spalio 7 d. (sekmadienį).

Čempionato pradžioje televizijos žiūrovų laukia ir daugiau intriguojančių susitikimų – rugsėjo 27 d. (ketvirtadienį) broliais Lavrinovičiais pasipildęs Prienų „Skycop“ priims „Žalgirį“, rugsėjo 30 d. (sekmadienį) vyks praėjusio sezono bronzinio finalo pakartojimas tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“. Abejas rungtynes tiesiogiai transliuos Vilniaus televizijos pirmasis kanalas ir BTV televizija.

Šiemet dalis LKL rungtynių keliasi į Vilniaus televizijos antrajį kanalą. Pradžioje bus tiesiogiai parodytos visos Vilniaus „Ryto“ rungtynės, kurių nerodys BTV televizija, o vėliau per antrajį kanalą matysime ir kitus įdomiausius susitikimus.

Šį sezoną per Vilniaus televiziją atsiras ir speciali televizijos laida, skirta kiekvieno LKL turo rezultatams apžvelgti, kuri bus rodoma nuo rugsėjo 22 dienos kiekvieną šeštadienį, 11.30 val. Programą, kuri truks pusvalandį ves naujas Vilniaus televizijos veidas – portale vtv.lt krepšinio naujienas apžvelgiantis Zbignievas Rubenoidas.

NUMATOMOS „BETSAFE-LKL” ČEMPIONATO TRANSLIACIJOS PER VTV SEZONO PRADŽIOJE:
Rugsėjo 22 d. 17 val. „Žalgiris” - „Pieno žvaigždės” (per VTV2)
Rugsėjo 23 d. 17 val. „Rytas” - „Juventus” (per VTV2)
Rugsėjo 23 d. 17.20 val. „Skycop” - „Lietkabelis” (per VTV1)
Rugsėjo 26 d. 18.50 val. „Nevėžis” - „Rytas” (per VTV1)
Rugsėjo 27 d. 18.40 val. „Skycop” - „Žalgiris” (per VTV1)
Rugsėjo 29 d. 17.20 val. „Dzūkija” - „Nevėžis” (per VTV1)
Rugsėjo 30 d. 17.10 val. „Neptūnas” - „Lietkabelis” (per VTV1)
Spalio 3 d. 18.50 val. „Šiauliai” - „Skycop” (per VTV1)
Spalio 4 d. 18.40 val. „Juventus” - „Pieno žvaigždės” (per VTV1)
Spalio 6 d. 17 val. „Pieno žvaigždės” - „Dzūkija” (per VTV2)
Spalio 6 d. 17.20 val. „Nevėžis” - „Šiauliai” (per VTV1)
Spalio 7 d. 17.10 val. „Rytas” - „Žalgiris” (per VTV1)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)